HERKES AYAĞINI DENK ALSIN !!!!!!! Demokrasiler Geriye kapalıdır.

418

Dünyada hiç bir demokratik devrim demokratik bir şekilde gerçekleşmez.
Böyle bir şey yoktur. Devirmek istediğiniz zaten demokrat değildir.
O nedenle hiç kimsenin Cumhuriyeti, kuruluşunu ve devrimlerini
Yargılama yada eleştirme hakkı yoktur..Bütün demokrasiler demokratik bir şekilde ileriye açıktır.. Ancak geriye kapalıdır.

Demokrasiler kendi varlığının “geriye” doğru yok edilmesine, Monarşiye, Teokrasiye, Feodalizme, Emperyalizme,Emperyalizmin uzantılarına Planlarına, Kışkırtmalarına, işbirlikçiliğe,Irksal bölücülüğe ve teröre karşı,Demokratik davranma zorunluluğu yoktur.

Olamaz da.!

Buna karşı çıkan, ister miliyetçiyim desin, ister solcuyum desin,,ister dinciyim desin,
Asla  dürüst,onurlu ve devrimci değillerdir.
Adı üstünde devrimdir.,Cumhuriyet bir devrimdir,Devrimci de devirendir, Devirirsin, Yıkarsın
Parçalarsın. insandan onurundan,Emeğinden yana,Yeni bir sistem kurarsın.,Kurarken kural tanımazsın.

Kim ne derse desin, Bunun başka tartışması olmaz.! Olursa bu hiledir.,Aldatmacadır, Bu ülkeye, insanlarına,Geleceğine ihanettir. Namussuzluktur. Ve bu cumhuriyet kurulurken istiklal mahkemelerinde karanlık kafalar nasıl koparıldıysa ihanet ve işbirlikçi feodal gerici hain kafalar gerekirse yine koparılacaktır.

Hain kim olursa olsun isterse devletin başında olsun.,Binlerce gencecik insani yaşatmak için onların kafasını koparmak,Yaşatmak adına,insan adına,Onur adına ,Vatan aşkına kaçınılmaz ve hak olacaktır.

Varsa ki hala geride kalıp,Gerilerden bakarken,Dersimi, istiklal mahkemelerini diline dolayanlar? Solculuktan dem vuranlar.,Gitsinler dünya devrim tarihini çalışşınlar, Stalin çalışsınlar,Sol ve felsefi değerler Onların Beyinlerindeki feodalizm kalıntılarına, Aidiyet duygularına,Kinci intikamcı ilkel kabileci ruhlarına,Gelişmemiş kişiliklerine, Sadece bir perde,Bir maskedir.

Biji Obama’dan sonra  Artık o maskeler düşmüştür;
Artık onlar ya ayaklarını denk tutacakYada o ayaklar kırılacaktır. Ve Asla kazanılmış devrimler,Geriye devrilmeyecektir.

Herkes içinde kendinde olsun
Ailesinde,Mahallesinde, Şehrinde,Ülkesinde olsun. Vatan olsun Kendine onuruna sahip çıksın.Vatan biziz Biz hepimiziz. insan