Karatay Tavsiye Etti Satışlar Patladı!

143
Paylaşarak Destek OL!

Karatay Tavsiye Etti Satışlar Patladı!

Türkiye’nin sağlık hocası Prof. Dr. Canan Karatay’ın kaya tuzu tavsiyesi aktarlarda tuz satışlarını artırdı. Karatay’ın vücut ihtiyacı olduğu ve sağlıklı bir yaşam için tüketilmesini tavsiye ettiği kaya tuzuna vatandaşların talebi artıyor.

İHA’da yer alan habere göre; Tekirdağ’da aktarcılık yapan Hasan Bedel, Karatay’ın tavsiyesi üzerine kaya tuzu satışlarında artış olduğunu belirterek, vatandaşların tuz seçimlerinde doğal ve sağlıklı olan tuzlara yöneldiğini ve dekoratif olarak da kaya tuzlarının kullanımının artığını ifade etti.

“BU ARALAR REVAÇTA DİYEBİLİRİZ”

Satışlardan memnun olduklarını dile getiren Hasan Bedel, ” Canan Karatay’ın tavsiyesi üzerine kaya tuzu satışlarımızda artış olduğunu söyleyebiliriz. Müşterilerimiz tarafından daha çok tercih ediliyor. Hem doğal ve sağlıklı bir tuz olduğu için hem de yemeklere daha güzel ve lezzetli bir tat verdiği için bu aralar revaçta diyebiliriz. Kaya tuzu hem yemeklerimizde kullanılıyor hem de vücuttaki ölü hücreleri temizlemek için haricinde terlemeyi engelleyici olarak sürülebilir, kullanılabiliyor” dedi. “yuzdeyuzhaber