İki Vajinalı Kadın ve Sevgilisinin Özel Hayatlarına Dair Açıklamaları Sizi Feci Şaşırtacak!

293

İki Vajinalı Kadın ve Sevgilisinin Özel Hayatlarına Dair Açıklamaları Sizi Feci Şaşırtacak!

Sevgilisinin iki tane vajinası olduğunu açıklayan adam, sosyal medyanın aklında çok büyük soru işaretleri yarattı!

Anlamında oldukça ağır bir ima bulunan “twicethefun” takma adlı Reddit kullanıcısı sevgilisinin iki tane vajinası olduğunu açıkladı.

İlişkisine dair bu ilginç detayı sosyal medyada paylaştıktan sonra adeta soru yağmuruna tutuldu.

Aslında twicethefun bu açıklamayı 2013 yılında yapsa da, insanlar halen üzerlerindeki şoku atlatamadılar. Öyle ki ona ve sevgilisine yöneltilen ilginç sorular ve onlardan daha da ilginç olan cevaplar internet alemi tarafından yeniden hortlatıldı!

İşte hayretleri şaşıran Reddit kullanıcıları ve onların tuhaf soruları…

“Bunu nasıl öğrendin veya fark ettin?”

Twicethefun’ın cevabı:

“Onunla ‘resmi’ olarak çıkmaya başlamadan önce, kız arkadaşım kadınların çoğunda tek, ancak kendisinde iki tane olan bir şey olduğundan bahsetti. Birkaç dakika boyunca tahminde bulunduktan sonra, nihayet doğru cevabı buldum! Bu sahiden de oldukça ilginç bir konuşmaydı.”

“İki vajina mı, yoksa dört memeyi mi tercih edersin?”

“İki vajina ve iki memeyi tercih ederim!”

Ardından bu anonim adamın gizemli kız arkadaşı insanların meraklarını gidermek adına, “AMA” adı verilen bir başka platformdan gelen soruları yanıtladı.

Zira, herkes merak ediyordu; ne de olsa iki vajinası olan bir kadın dünyaya 1 milyonda 1 geliyordu!

“İki vajinan olduğunu ne zaman öğrendin?”

“Ben rahim anomalisiyle dünyaya gelmiş bir kadınım. Şimdi 20’li yaşlarımdayım. 16 yaşındayken iki tane rahmim ve vajinam olduğunu öğrendim.”

“Peki, çocuk sahibi olabilecek misin?”

“Doktorlar herhangi bir rahmimle hamile kalabileceğimi söylediler.”

“Tek vajina olması gereken yerde, iki vajinaya birden sahip olmak, çocuk doğururken zorluklar yaşamana neden olmayacak mı?”

“Evet, benim her iki rahmim de, normale göre daha küçük boyutta. Düşük, gelişmemiş ya da prematüre bebek doğurmam gibi riskler maalesef ki var. İşte bu gibi nedenlerle normal doğum yapmam söz konusu değil, sezaryen doğurmam şart.”

“Rahimlerinden birinde çocuk taşırken, aynı anda diğerinden de hamile kalma gibi bir durum söz konusu olabilir mi?”

“Bunun olmaması gerekiyor, ama yine de hormonlara bağlı bir durum. Daha önceden böyle bir şeyin yaşandığını okumuştum. Bir kadın rahimlerinden birinde bir çocuk taşıyordu, diğerinde ise ikiz… Gerçekten inanılmaz bir durum!”

“Peki, regl döneminde ne yapıyorsun?”

“Doktorum her iki vajinam için de birer tane tampon kullanmamı söyledi. Aslında iki vajinamdan birini operasyon geçirip kapattırabilirim. Ancak böyle bir şey yaparsam orada iz kalması kaçınılmaz olacak.”

Ve en sık sorulan soruyu da en sona bıraktık: “İki vajinanın olması, s*ks hayatınızı nasıl etkiliyor?”

“S*ks hayatım son derece iyi. Bu durum daha çok, hangi vajinamın s*kse hazır olduğuyla ilgili. Yan yana olan vajinalarımdan soldaki diğerine göre daha küçük. Bu nedenle o esnada hazır olan sol vajinamsa, canım birazcık acıyor.”

“Ve son olarak bildiğim kadarıyla iki vajinam arasındaki bölme nedeniyle ‘G Noktam’ın üzeri örtülü. Onun dışında diğer insanlardan çok da farklı bir s*ks hayatım olduğu söylenemez!”

Onedio