Harikalar ülkesi TC..,  Bu TC başka TC, (Tayyibistan Cumhuriyeti)

1023

Başka bir ülke var mıdır ki,

1-)  Ülkücüyüm diyenlerin % 90 ının bu derece ülküsüz olduğu hatta ülkünün ne anlama geldiğini bilmesin

2-) Türk’üm milliyetçiyim diyenlerin,%90 ının aslında arap milliyetçisi olduğu,ama bunun kendilerinin bile farkında olmasın (çünkü Arapların suni islam anlayışından baska ayrıca ulusal milli kültürleri ve kimlikleri yoktur suni islamcılık arap milliyetciliğidir,tıpkı yahudiliğin israil milliyetçiliği olduğu gibi)

3-) Başka hiç bir Ülke yoktur ki Türk’üm milliyetciyim diyenler,arapca tekbir getirip, 500 yıldır Türklüklerinden taviz vermeden direnmiş gerçek Türk kültürlerini yaşatan alevileri yakarak katlederek tarihte defalarca canice saldırsın.

4-) Başka hiçbir ülke yoktur ki kardeşlik barış birlik istiyoruz diyenler,sol söylemler kullanarak Her köye, her mahalleye, her sülaleye, yoksul halk çocuklarından oluşan birer şehit gönderip ve bütün topluma telafisi çok zor kin ve nefret tohumları eksin.ve Bütün ülkede bu derecede milliyetciliğe  ırkcılığa ve sağ’a tavan yaptırsın.

5-) Başka hiç bir ülke yoktur ki özgürlük istiyoruz deyip global güçlerin ve konjüktürel pazarlıkların içinde yer alıp kendilerini Amerikan petrol bekçiliği ve israil müttefikliği ile daha büyük esaretlere,muhtemel acılara doğru yol alsın.

Hem marksist leninistiz diyerek 40 yıldır 40 bin cana mal olurken bir kerecik hatır için bile olsa emperyalist kurum ve kuruluşlara finans ve güç odaklarına eylem yapmasın. aksine buraların emirleri doğrultusunda yada buralara taleblerini kabul ettirebilmek için yolda sokakta çarşıda durakta masum insanları katletsin.

6-) Başka hiçbir ülke yoktur ki dinciyiz müslümanız diyerek müslümanların düşmanı hristiyan emperyalistler ve yahudilerle işbirliği yapıp Irak’ta Libya’da Mısır’da Suriye’de onlarla birlikte çalışıp müslümanı müslümana kırdırsın. Tırlarla silah göndersin ve tankerleriyle onların petrollerini taşısın.Bunları açık açık yaptığı halde bile müslümanım diyenlerden % 50 oy alsın.

7-) Başka hiçbir ülke yoktur ki sosyalistim diyerek emperyalistlerin dincilerin kirli pazarlık ve stratejilerinden oluşan sözde demokratikleşme yada ileri demokrasi aldatmacalarına yetmez ama evet diyerek içinde yer alıp, emeğin daha çok sömürüleceği bir sistemi desteklesin.

8)– Başka bir ülke var mıdır ki en ruhsal güzellik makamı sayılabilecek bir makam en mutevazi şekilde yaşaması gerekirken son model mersedese binip iç dürüstlüğün ve erdemin odağı olması gerekirken anadan bacıdan tahrik olmaktan kız evlat ile şehvetli sarılmaktan Öpüşmekten bahsetsin

9-) Bir başka ülke var mıdır ki savaşıyormus gibi göründüğü bir teör örgütünü başka bir terör örgütü kanalı ile silahla donatıyor bölünme özerklik başkanlık gibi ABD politikalarına paralel oy toplayabilmek için güney doğuda danışıklı bebekleri öldürülsün. çatışmalar insanları kutuplaştırsın AKP ile HDP nin oylarını artırsın sonra al gülüm ver gülüm olsun.

10) Başka bir ülke yoktur 30 nisan 2015 te tüm yurtta elektirikler kesilsin.enerji bakanı çıksın elektirik kesintisinin nedenini bilmiyoruz çok araştırdık ama bulamadık desin aynı gün ukrayna üzerinden ortadoğu ve güneydoğuya binler uçak ülke hava sahasını ihlal etsin. binlercesi de adeta iz bırakarak eksozlarından gaz bırakarak Türkiye semalarını göstere göstere desenlere boyasınlar.

10-) Başka bir ülke var mıdır telefonda yapacağı yolsuzluklar için “bu milletin anasının .a………a koyacağız” diye resmen küfrederken suç üstü yakalanan herkesin dinlediği insan yine en yüksek makamlara getirilsin,

*******

Öyle bir yerdeyiz ki.

Barış diyenler savaşa,

Özgürlük diyenler daha büyük esarete,

Demokratikleşme diyenler faşizme,

Kardeşlik ve sevgi diyenler kin ve nefrete,

islam diyenler Müslüman katliamına,

Hak Allah diyenler,haram’a Adaletsizliğe,

Namus diyenler en iğrenç sapık ensest dürtülere

Sosyalistim diyenler anti sosyal düzene

Milliyetçiyim diyenler milli şuursuzluğa,

Kürt’üz diyenler Kürt katliamına

Türk’üz diyenler de bizzat Türk katliamı yapıyor,

Hiç biri değiliz insan’ız diyen onurlu insanlar onuncu köy arıyor.

Gerçekten bu ülke Harikalar ülkesi,

Ve kıymetini bilenler çok iyi değerlendiriyor .

insan