“En Tehlikeli” Suçlular Listesindeki S*ks Tarikatı MISA`nın Lideri: Gregorian Bivolaru 

768

Avrupa ülkelerinde polisin uzun zamandır peşinde olduğu “en tehlikeli” suçlular listesinde yer alan Romanyalı s*ks tarikatı MISA’nın lideri Gregorian Bivolaru, geçen hafta Paris’te yakalandı. Romanya’ya iadesi beklenen Bivolaru’n kurbanı olan genç kızlar yaşadıklarını anlattı.

Ülkesi Romanya’da insan kaçakçılığı ve küçük yaştaki kızlara cinsel istismar suçlamasıyla yargılanırken firar eden ve 2013 yılında gıyabında 6 yıl hapse mahkum edilen Bivolaru, geçen hafta düzenlenen operasyonda, Paris’in Champeret banliyösünde bir kitap fuarında ele geçirilmiş.

Milliyet’in haberine göre; Bivolaru, kurduğu paravan tarikat ile Avrupa ülkelerinde organize bir şekilde kadınları fuhuşa zorlamakla suçlanıyor.

Europol’un yakın takibinde bulunan Bivolaru, önemli terör zanlıları ile birlikte Avrupa Birliği’nde “en tehlikeli” suçlular listesinde yer alıyor. Fransa’nın önümüzdeki günlerde Bivolaru’yu Romanya’ya iade etmesi bekleniyor.

1.000 bakire ile se*s yapıp ‘yüksek manevi seviyeye’ ulaşmaya çalıştığı belirtilen 64 yaşındaki yoga gurusu Gregoryen Bivolaru, ilk olarak İsveç’te tutuklandı, ancak daha sonra ülke onu siyasi sığınma verildi ve Magnus Aurolsson adını aldı.

Bivolaru’nun kurbanlarından bir olan Agnes Arabela Marques, şu anda Portekiz’de yaşıyor ve o 15 yaşındayken Bivolaru ile bir ilişki yaşadı. Şimdi 31 yaşında olan Marques yaşadıkarını şöyle anlattı:

“Bivolaru onunla s*ks yaparsam yüksek maneviyat seviyede elde edebileceğimizi söyledi. Dairesinde, sürekli onunla s*ks yapan kızlar vardı.

O dairede yaşayan kızlar orada birkaç gün ya da birkaç hafta geçiyiyor ve daha sonra onların yerine diğer kızlar alıyordu.”

Bivolaru’nun 1.000 bakire kızlarla s*ks yaparsa yüksek bir manevi seviyeye ulaşacağını söylediğini ifade eden Marques, yoga gurusu bir Hint efsanesiyle yakından ilgilendiğini ifade etti.

Marques, Bivolaru’nun tüm yoga öğrencilerin fotoğraflarını alarak arka taraflarına doğum tarihlerini yazdığını ve böylece kiminle s*ks yapacağına karar verdiğini söyledi.
Bivolaru, kurduğu MISA adlı (Ruhsal Bütünleşme Hareketi) s*ks tarikatı ile Avrupa ülkelerinde organize bir şekilde kadınları fuhşa zorlamakla suçlanıyor.

Europol’un yakın takibinde bulunan Bivolaru, önemli terör zanlıları ile birlikte Avrupa Birliği’nde “en tehlikeli” suçlular listesinde yer alıyor. Fransa’nın önümüzdeki günlerde Bivolaru’yu Romanya’ya iade etmesi bekleniyor.

Bivolaru’nun ülkesi Romanya’nın başkenti Bükreş’te yoga dersleri verirken dikkati çekti. Yoga kurslarında peş peşe s*ks skandallarının yaşanması üzerine dönemin devlet başkanı Nikolay Çavuşesku, Bivolaru’nun ders vermesini yasakladı.

Bunun üzerine yurt dışına açılan Bivolaru gittiği ülkelerde tarikatını daha da genişletti. Yazdığı kitaplarla tarikatına çok sayıda kadını üye yapan Bivolaru, onları fuhşa sürükledi. Yüzlerce kadını fuhşa zorlayan Bivolaru, yıllardır aranıyordu.