Başlamadan önce bir ilişkiyi bitirecek 10 şey var.

574

Birkaç gününüz var ve bir ton boş zamanınız var ama potansiyel ortağın bunu bilmesi gerekmiyor. İşten çıktığınızda ona mesaj atma alışkanlığı yaratmayın ve takipçiliği yapmanın gerçekten zaman kaybı olduğunu göreceksiniz. Bağlantı kurmak istiyorlarsa, size bildirirler. Bu hiçbir şekilde ilgi göstermemelisiniz demez. Şimdi yapabileceğiniz en iyi şey, her şeyin dengeli olduğundan emin olmaktır. Zamanınız değerlidir, bu yüzden hobileri ve kendi önceliklerini doldurun.

10. Bir GPS gibi Onu takip etme

Yeni adamın ya da kız arkadaşın gece arkadaşlarıyla birlikte dışarı çıktıklarını söylediğinde, onları rahatsız etme. Bir sebepten dolayı dışarı çıkmak istediler. Onları küçük şeylerle rahatsız ediyorsanız, sizi özleyemezler!

Ayrıca, kısa mesajla nerede olduklarını bulmak için telefonlarını kişisel bir sayfa veya GPS cihazı olarak kullanmayın. Her hareketini bilmene gerek yok. Metinden önce düşünmek sağlıklı – bu bir meydan okuma olabilir, ancak biliyoruz.

9. Güvensiz Olmak

Kendilerini biraz eskiden kıskanıyor olabilirsiniz. Sosyal medyanın hemen altındaki pasif agresif yorumları bile bırakabilirsiniz. Lütfen, bunu yapmaktan sakın, çünkü doğruyu söylemek gerekirse, kendini kıskanç, kıskanç ve çılgın görünüyorsun, çünkü unutmayın, sizler henüz resmi yapmadınız. Yaptığınız zaman, hala güvensiz yorumlar yapmaktan ya da kıskanç davranmaktan kaçının.

8. Kendi DM’leri

Twitter ve Instagram’larını kontrol edeceksiniz, ancak birilerinin emojilere yolladığınızı gördüğünüzde, sadece gönderme hakkına sahip olduğunuzu hissettiğinizde korkmayın. Rahatlayın.

DM’lerinde kalacağını düşündüğünüz civciv veya ahbapı avlamayın. Açık fikirli ol. Eski dediğin gibi, sorun arıyorsan, onu bulacağına emin olabilirsin. Flört gördüğünde panik yapmayın. İnsanlar kendi kararlarını verebiliyor ve istedikleri kişiyle konuşabiliyorlar! Onlardan sorumlu değilsin.

7. Çok Rahat, Çok Yakında

Çarpışınızı ay ve arkaya sevdirebilir, ancak çok yakında şirketiyle çok rahat olmaya başlamadığınızdan emin olun. Yemeklerini yapmak, otlarını kesmek ve diğer evlilik görevlerini üstlenmek, korkmuş bir eziye veya daha da kötüsü, parmaklarının etrafına sarıldığını düşünen bir eziye yol açabilir.

Çok yakın bir şekilde çok yakınlaşmak, eğer iş için kasabayı terk ettiğinde ya da sizi tanımak istemediğinizde program değiştiğinde sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Her gece onların yatağında uyuma ve kişisel alanlarına saygı gösterme.

6. Halka Alışverişe Gidiyor

Birisini tanımaya başladığınızda, uzun vadeli bir ilişkide olup olmadıklarını veya sadece vurmaya ve bırakmaya çalışıp çalışmadıklarını bekleyip görmek önemlidir. Birkaç hafta sonra halka alışverişe gitme ve taşınmayla ilgili konuşma. Bir insan hakkında öğrenebileceğin çok şey var ve zaman gerçekten ihtiyacın olan şey. Kendi planlarınızı yapın ve hayatınızdaki yeni insanın planlarını iptal etmeyi düşünmeyin.

5. Facebook 

Arka plan kontrolleri yaptığınızda, onlara soru sormayın ve sonra da “Bu, Google’da veya Facebook’ta sizin hakkınızda öğrendiğim bir şey.” Diyorlar.

Akrabalarınızdan söz etmeye başladığınızda araştırmanızı yaptığınızı bilecekler. seninle bile paylaşmadım. Elbette, herhangi bir hata olup olmadığını bilmek için ölüyorsun, ama kişisel alanı anlamalısın. Eğer size çekildiyse ve size bir şey söylerlerse, suçlu olduğu kanıtlanana kadar masum davranmaya çalışın ve başka bir şekilde değil. Kalbinizi duygusal bir rollercoaster’dan kurtarıyor olacaksınız.

4. Ebeveynleriyle Plan Yapmak

Bir adımı atlayın ve gördüğünüz kişiye danışmadan aile ile spa tarihleri ​​veya akşam yemeği planlamaya başlamak için doğrudan ebeveynlerine gidin.

Duyguların beni incitmesini ve bana güvenmesini istemiyorsunuz, bu, sizinle bir daha asla konuşmamak için mutsuz bir potansiyele sahip olmak için yapmanız gereken tek şey, ya da ona bir karara vararak berbat bir karar vermenizdir. ilk yer. İkiniz de birbirinizi çok seviyorsanız, işler yerine oturmaya başlayacak ve bu aile bağını yakında alacaksınız.

3. “L” kelimesini söyleyerek

Kullanma. Sadece yapma. İkiniz de sadece çıkıyorsunuz ve bu sadece bir çift ayakkabı, arkadaş veya aile üyesi hakkında konuşuyorsanız kullanmanız gereken bir kelimedir. Bazı duygulara kapılan ve “L” sözcüğü tetikleyicisini çok kısa bir süre sonra sadece ekşi bir şeyler almak için çektiği çok fazla arkadaş biliyorum. Dürtüsel kararlar veya ifadeler yaptığınızı düşünmeleri ve bazen de “L” kelimesinin alıcısıyla çok iyi oturamadıkları için iyi bir şans var. Dikkatli davran ve konuş.

2. Resmi Yolu Çok Hızlı Yapmak

Birisine odaklanmak ve büyülü bir soruyu merakla bekleyen her hareketi izleyerek takip etmek arasında bir fark var: “İşleri resmi yapmak ister misin?” Her şeyi olabildiğince organik yapmaya çalışın, böylece kimsenin kimseyi alamadığına dair bir şüphe duymadan Sağlıklı bir hızla ilerliyorsunuz. İkinizin de birbirinden zevk alması için resmi bir bağda olmanıza gerek yok, bu yüzden neden bu kadar ilerlediğinizden zevk almıyorsunuz ve her iki taraf için de ideal olana kadar dinlenmeyiniz.

1. Yarış Düşünceleri

Bir şey düşünmeyin. Yeni partnerinize, yeni bir saç kesimi olduğunda saçınızın güzel görüneceğini söyleyerek çok fazla okuyabilirsiniz. Saçınızın korkunç olduğunu düşündüğünüz için, bunun da öyle düşünmeleri gerektiği anlamına gelmez.

Onlar fikirlerine mükemmel bir şekilde sahiptirler ve her şeye çok fazla okuma alışkanlığına girmek istemezsiniz. Şanslar, şaka için çok erken, bu yüzden işleri olması gerekenden daha karmaşık hale getirmeyin. Basit.