14 Yaşındaki Genç Kız Biriktirdiği Parasıyla Eski Bir Araçtan Yeni Bir Yaşam Alanı Yarattı!

704

Güzel, modern ve sıcacık bir yaşam alanına sahip olmanız için bir servetiniz olmasına gerek yok. Arkadaşlarınızla oturup vakit geçirebileceğiniz, keyifli sohbetler edebileceğiniz bir eviniz olması için zengin olmayı beklemenize de gerek yok. Birçoğumuz kendi yaşam tarzımızı yansıtan evlerde oturmadığımızdan yakınıyoruz. Buna gerekçe olarak da paramızın olmaması öne sürüyoruz.

14 yaşında, Batı Virgina’da yaşayan Ellie Yeater arkadaşlarıyla keyifli bir vakit geçirebilmek için hayalindeki yaşam alanını kendi elleriyle yarattı.

Ellie, bütün bir yaz tatilini 1974 model, çok eski ve kullanılmaz halde olan bir kamp aracını onararak muhteşem bir karavana dönüştürdü!

Bu onarma işlemi için yaklaşık 500$ kadar para biriktirdi. Ellie kardeşine ait olan eski bir kabini onararak sevdikleriyle sıcak, tatlı sohbetler edebileceği bir yer haline getirdi.

Aynı zamanda bu evi yanında da taşımak istiyordu ve bu işlem için 200$ harcadı.

Gördüğünüz gibi karavanını inşa etmeden önceki hali yaratıcılıktan çok uzak, eski ve kullanışsızdı.

Ellie, kendisine kişiliğini yansıtan bir yaşam alanını sağladığı için çok mutluydu. Gerçekten isteyen herkes yaşam tarzına uygun, istediği şekilde bir alanı kendisi için yaratabilir.

Para biriktirmeye şimdiden başlarsanız siz de içinde keyifle yayılacağınız bir eve sahip olabilirsiniz.

Üstelik bunun için daha pahalı bir ev almak zorunda değilsiniz. Oturduğunuz evi onararak istediğiniz hale getirmeniz için hiçbir engel yok!