Kanser bir hastalık değil bir işe dönüşmüş gelir kapısıdır. Kansersiz Dünya kitabının dünyada yayılması engelleniyor! Kitabın içeriği

5986

* Kanser denilen kelime bir yalan … Buna inanmıyor olabilirsiniz, ancak kanser bir hastalık değildir; Bu bir iş! İlaç şirketleri bunu kazanç kapısına çevirdi…  Kanser yaygınlaştı; Yaşlı, genç, bebek ve herkes etkilendi. Bu harika yazıyı paylaşmak, dünyadaki gizli elleri ortaya çıkaracak ve onları rahatsız edecektir.

* ”Kansersiz Dünya” kitabının şu ana kadar birçok dünya diline çevrilmesi engellendiğini biliyor musunuz? Size bu kitapta yazanları aktaracağız. Güçlü yan etkili olan ilaçları kullanmaktan kaçınmamız gerektiği söyleniyor.

Geçmişte, fazla sayıda denizci hayatını bir hastalıktan kaybettiğini hatırlarsınız; Birçok kişinin hayatını da alan bir hastalık. Ve bir sürü insan bundan muazzam bir gelir elde etti. Daha sonra, bu hastalığın sadece C vitamini eksikliği olduğu keşfedildi. Daha sonra İskorbüt adı verildi bu rahatsızlığa.

  • Kanser de aynen böyle! Sömürge edilen dünya ve insanlığın düşmanları kanser endüstrisini kurdu ve bir iş haline getirdi. Hangi iş milyarlarca dolar kazandırır? 2. Dünya Savaşı’ndan sonra kanser endüstrisi gelişti. Ama kanserle savaşmak için, tüm bu gecikmeler, aşırı harcamaların gerekli olmadığı ortaya çıkarıldı.

Kitabın içeriği

  • Kanserin önlenmesi ve tedavisi aşağıdaki stratejiler vasıtasıyla basitçe elde edileceği anlatılıyor: Kanser hastası olanlar önce kanserin ne olduğunu anlamaya çalışmalıdır. Panik yapma! Durumu araştırmanız gerekir.
  • Günümüzde iskorpit denilen yukarıda anlattığımız denizci hastalığından bir  ölüm oluyor mu? Hayır. Çünkü tedavi altına giriyor. Bu kitapta anlatılan kanser yalnızca B17 vitamini eksikliğinden dolayı oluştuğu anlatılıyor.  Günde 15-20 parça kayısı  çekirdeği yemenin yeterli olacağı söyleniyor.
  • Buğday filizi de yememiz söyleniyor. Buğday filizi mucizevi bir anti-kanser ilacı. Laetrile adlı sıvı oksijen, güçlü anti-kanserdir. Ayrıca elmanın çekirdeği (Amygdalin) vitamin B17 çıkarılan şeklidir ve bunu her gün yememiz söyleniyor. Amerikan ilaç endüstrisi oksijen üretimi yasaklayan yasayı uygulamaya başladı. Bu ilaç Meksika’da imal ediliyor  ABD’den gizlice alınıp.

Dr. Harold W. Manner, Kanser adlı bir kitap “Ölüm” oksijeni ile kanseri tedavi başarısı %90’ın üstünde olduğu kadar yüksek olduğunu ifade etmiştir.

Vitamin B17 içeren gıdalar şunlardır

Meyve – meyve çekirdeği veya tahıl . Bu doğada B17 vitamini yüksek miktarda içerir. Bu (kuru erik) elma, kayısı, şeftali, armut, erik ve bunların içindeki çekirdekte bulunur.
Fasulyeler,  mercimek, (tahıllar), Mısır ve bezelye.

Çekirdekleri: doğada-17 B vitamini en çok acı bademde olduğu söyleniyor ve Hint bademinde(yani kakao).

– Dut: karadut gibi neredeyse tüm dutlar, yaban mersini, ahududu ve çilek.
Keten/keten tohumu (tohum) – tohumlar: susam ve keten tohumu.

– Yulaf, arpa, kahverengi pirinç, bulgur, buğday, keten tohumu, darı ve çavdar.
-kabak çekirdeği

ANTİ KANSER GIDALARIN LİSTESİ

Kayısı (çekirdek / tohum) – elma, kiraz, şeftali, kuru erik, erik, armut gibi diğer meyvelerdeki tohumlar  Bakla – Buğday – Badem – Ahududu – Mürver Ağacı meyvesi – Çilekler – Böğürtlenler – Yaban mersini – Karabuğday – süpürge darısı – Arpa  – Kaju fıstığı – Makademia fındığı – Fasulye filizi.

Mutlaka onları yemeyin diyecekler!

(Tuvalette kullanılan) (mutfakta kullanılan)  Bulaşık yıkama Sıvısı ve  El Yıkama sıvısı onlar yasak olmalı yani kansere yol açan ana faktörlerden biriymiş.,

Ama çözümü bu maddeler kullanılırken sonunda durulama işleminde sirke kullanılmalı.

Ayrıca kan kanserine neden olan bu maddelerden aileni ve sevdiklerini kurtar.

Meyve sebzeleride bu zararlı maddeler yerine sirkeli suda temizleyin.

Lütfen bu yazıyı başkaları ile paylaşın.

Bazı uzmanlar b 17 vitamininin olmadığını söylüyorlar. Ancak buradaki gıdalar çok faydalı. Lütfen bunları tüketelim. Sizler için araştırmaya devam edeceğiz.

Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Bu yazı kansersiz dünya kitabından çevrilmiştir. Bu yazıdaki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Teşhis ve tedavi için uzman bir doktor ile görüşülmelidir.

kadindayasam.com