KADIN VE ERKEK LİBİDO YÜKSELTİCİ AFRODİZYAK OTLAR VE MEYVALAR

243

KADIN VE ERKEK LİBİDO YÜKSELTİCİ AFRODİZYAK OTLAR VE MEYVALAR

Bitkisel doğal Sağlık ve tavsiyeler
Kendinizi yorgun istesiz hissettiğinizde aşagıdaki otlar ve mayvaları deneyin

Bal:

B vitaminleri açısından zengin, organik ham bal arzu artırır testosteron üretimini destekler. Aynı zamanda kadın arzusu için önemli olan östrojen üretimininde, kullanılan bor içerir. Bir fincan çay tatlandırmak için bal kullanın. eğer mümkünse ve dürüst bir yerel tanıdığınız yerek kaynaktan satın  alın.

Havuçlar:

Havuç da hormon üretiminde önemli olan vitaminleri içerir.

Zencefil: ginseng:

Kandolaşımını düzenler vücut ısısını yükseltir gibi.

Ünlü Fransız fahişe Madam du Barry mesleğnğ en başarılı şekilde yapabilmesini zencefile borçlu olduğunu söyler.

Hindistan cevizi suyu:

Hindistancevizi suyu kanınızdaki gibi elektrolitlerin aynı seviyelerini düzenler. Ayrıca, kan akışını arttırır, bir metabolizma güçlendirici ve böylece, afrodiziak olarak hizmet eder. Mineraller ile birlikte, hindistan cevizi suyu C vitamini açısından yüksektir

Truffle: domalan mantarı

Bu pahalı, dünyevi mantar güçlü bir afrodizyaktır itibarı eski Roma dönemine kadar uzanır keskin bir tadı vardır. koku karşı cinsle cezbedici olarak hizmet veren androstenon’u vardır.

Türkiyede genelde steplerde yılda bir kez çıkan oldukça lezzetli yeraltı mantar türüdür.

Kırmızı şarap:

Aşırıya kaçmadan, kırmızı şarap, kan akışını arttırır sizi rahatlatır ve engellemeleri düşürür.

Vanilya:

Bu güwel kokulu tatlı ürünü ile cinsel hissi artırabilirsiniz hafif sinir uyarıcı özelliği vardır.

nar:

Bu tatlı kırmızı meyve tohumları kan akışını geliştirmek ve genital duyarlılığı artırır

Kuşkonmaz:

Genital bölgedeki kan dolaşımını ve oksijen artırabilir arka arkaya en az üç gün kuşkonmaz yemelisiniz E vitamini bakımından zengin. Aynı zamanda, cinsel hormonların üretimi için hayati önem taşır potasyum içerir.

Avokado:

Bunlar zengin içerikli kalp sağlığı için E vitamini ve omega 3 içerirler. Kalp sağlığı ve genellikle B6 vitamini bakımından zengin olan her şey cinsel performansı artırır.

Şili biberi:

Yemeklere bu biberi ekleyerek hem enerji hem ölüyü diriltir

Elmalar:

Elmalar baharatlar kadar cinsel dürtü verir

Size enerji veren ve vücudunuzdaki Rakorlar uyarır

Bitter çikolata:

Magnezyum ve Phenylalaline Zengin, koyu çikolata yeme sinirleri yatıştırmaya ve endorfin artırmaya yarar. Koyu çikolata fazla kakao  içerir.Kadınsı duygusallığı donanımı sağlar. vitamin ve anti-oksidan yönünden zengindir

Gingseng

Kore’de yapılan bir çalışmada ginseng tüketen libido artışı ve cinsel performansı artırdığı saptandı.

sarımsak

kan dolaşımını artıracak olağanüstü bir anti-şişkinlik özelliklere sahiptir. Sarımsak ayrıca üstün sağlığı için kan damarlarını ve arteriyel kan temiz, anti-oksidanlar içerir.

Litchi veya Wolfberry Çay

Doku direncini artırma dişi gentilliği koruma, yorgunluğu ortadan kaldırma ve libido iyileştirilmesi sağladığı keşfedilmiştir.

Gingko biloba

Bu sonuçta kan dolaşımı için mükemmeldir. anti-oksidanlar sağlanmasında yardımcı olur. cinsellik konusunda duyularınızı artırır.

Maca

Genel libido geliştirmek için kullanılan sevilen doğal bitkilerden biridir. Maca magnezyum, vitamin ve erektil disfonksiyon muzdarip erkekler özellikle yararlı mineraller bakımından zengindir. Maca canlılık ve dayanıklılık verir. Aynı zamanda blessedly ruh yanıp söner, ruh hallerini hızlı değişiklikleridüşürür .hormonal dengeyi ayarlar. cinsel dürtüleri korur iyileştirir.

Damiana yaprakları

Tedavi güçü sağlam  acil erotik katalizör olarak bayanlar için bir afrodizyak olarak bilinir. Sevişme için şehvet canlandırmak cinsel ilişki yoğunluğunu arttırmak içindir.

Damiana ayrıca rutin olarak aylık dönemler ile bağlantılı regl zorluklarını giderir.

Küçük hindistan cevizi:

Küçük hindistan cevizi bütün sinir sistemini uyarır ve kan akışını artırabilir. Sonuç olarak, cinsel dürtü takviye eder

Çilek ve Ahududu ve Siyah çilek gibi diğer meyveler Libido başlamak atlamak için bilinen ve gidiyorsun tutmak için enerji dolu olan

Domates:

Puritanlardomatese “aşk elma”si der. domates libido artıran likopen içerir.

Armut

Armut Seksin sirekliliğini ve libidoyu yükselten Stimluate hormonu yüklü olduğu yüzyıllarca bilinir

Soya peyniri:

Kadınlar için bir afrodizyakdır, bu bitki bazlı et alternatifidir. kasları gevşetir.gerginliği giderir. Kadınlar daha rahat ve romantizm içinde doyumsuz orgazmlar yaşayabilir

Kepekli tahıllar:

Erkek ve kadınlar için bir afrodizyak. Kepekli tahıllar ve kompleks karbonhidratlar performansı yükseltir sürdürülebilir enerji sağlayabilir.

Azgın keçi otu.

Cinsel işlev bozukluğu için Geleneksel Çin Tıbbı (TCM) ‘de binlerce yıldır kullanılan bir bitkidir,

Keçiboynuzu 

Hem erkeklerde hem de kadınlarda libidoyu artırmak için kullanılır. çalışmalarda, ot bir-iki saat önce cinsel aktivite kullanarak, erkeklerde hem de kadınlarda cinsel arzu, dayanıklılık ve cinsel memnuniyetini artırmak için kanıtlanmıştır

Biz doktor değiliz ancak bütün bu saydıklarımıza vucudunuzun her hangi bir alerjisi olup olmadığından emin olmanız gerekmektedir. Doktorunuzla ve cinsel aktivite için sağlık kontrolü yaptırın.

Teşekürler