Bu haberi okuyan erkek, asla tavuk yemez!

735

Uyarı Bolivya liderinden geldi.

Bolivya’daki, Alternatif İklim Zirvesi için 10 bin kişi buluştu.
Zirveye Venezuela ve Brezilya liderlerinin de aralarında olduğu 130 ülkeden temsilci katılıyor

Erkekler bunu ciddiye alır mı bilmeyiz ama yine de bir okumakta fayda var…
Alternatif İklim Zirvesi’nde konuşan Bolivya lideri Morales, erkekleri şoke edecek bir uyarıda bulundu ve “Tavukları kadın hormonuyla dolduruyorlar.
Tavuk yiyen erkekler sorunlar yaşıyor” dedi

130 ülkeden binlerce insan, alternatif iklim zirvesi için Bolivya’daydı. Zirvenin açılışını Boliyva lideri Evo Morales yaptı. Konuşmasında Batıya çatan Morales, erkekleri de “Tavuk yemeyin, hem erkekliğinizi hem saçlarını kaybedersiniz” diyerek uyardı. Açılışta yaptığı konuşmada “ya toprak anaya sahip çıkacağız, ya da kapitalizm ölecek” diyen Bolivya lideri yiyeceklerin doğal olmamasını eleştirirken de şunları kaydetti:

“Tavuklara gelince, tavukları kadın hormonuyla dolduruyorlar. Bu nedenle tavuk yiyen erkekler sorunlar yaşıyorlar.  Ayrıca saçları dökülüyor ve kel kalıyorlar” Ancak Morales’in konuşmasını eleştirenler Avrupa ve ABD’deki tavuk üreticilerinin, uzun yıllar önce hormon kullanmayı bıraktığını belirtiyor.

Aldığım kaynakta haber bu şekilde idi,ancak bu şekilde soru işareti yaratan bir içeriği olduğu gibi paylaşmak istemedim. Ben de konuyla ilgili yabancı siteleri dolaştım hepsinden öğrendiğim bilgileri sizinle paylaşmaya çalışacağım.

Evet Tavuk  sizin kadın ve erkeklerim memelerini karın kısmını basenleri büyütebilir,
Yumurta ve et tavuklarına belli ölçüde yasal olarak kadınsal hormon verilebiliyor.
Ama bu insanlara zarar vermeyecek ölçüye çiftlik sahipleri sadık kalıyormu?
işte mesele burda yatıyor

Her zaman denetim yapılamaz, yapıldığı zamanlarda her yıl milyonlarca belkide milyarlarca tavuk imha edildiği bildirirliyor.

Demekki ölçüsüz hormon veriliyor verilmese imha olayı olmazdı. Aşağıdaki linklerde verilen bilgilere göre tavukların bazı kişilerde aşırı dercede göğüs büyütüğü belirlenmiştir. Bazen tavuklara kadınlık hormonları olan östrojen ile enjekte edilir,

Bu yüzden daha hızlı bir oranda büyüyebilir. verimli hale gelir. Siz bu hormon verilen tavuk ya da bu  yumurtalara rast gelip yerseniz, kadın erkek hiç farketmez işte o zaman memeleriniz, poponuz, hatta uyluk kemiğiniz bile büyüyebilir. Östrojenin görevlerinden biri de  zaten bu alanları genişletmektir. .

Hormonların vucuda fazla gelmesiyle  kansere dönüşme riski de büyüktür. O nedenle sakın kadınlar bu haberi okuduktan sonra göğüs veya kalça büyütmek için tavuk yemeğe ağırlık vermesin :)

Bunun  sağlıklı ve doğal başka bir çok yolları olduğundan eminim. Ama estetik dolgu yaptırmadan yada evlenmeden memelerinizi büyütebilmek sanki bir mucize gerektiriyor.
Ya ağırlık bağlayacak sonrasında da sıkılaştırmak eksersizleri uygulayacaksınız..:) :)
Yada Çocuk sahibi olduktan sonra bol bol süt yapıcı besinler sebze ve meyvalar tüketeceksiniz.. Bu en sağlıklı yollardandır.

Doktorunuza danışarak tavsiyesi ölçüsünde kendiniz doğrudan bu hormonları alarak dolgun sıkı sert göğüslere sahip olabilirsiniz. :)
Sevgiyle,Sevdiklerinizle kalın
“insan”

http://www.mirror.co.uk/news/weird-news/man-grew-breasts-because-hormones-6083132
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2388444/How-drugs-pumped-supermarket-chickens-pose-terrifying-threat-health.html