Berkeley Üniversitesinden Dr. Jones: İnsanları Kemoterapi Öldürüyor Kanser Deği

6364

Jones, kemoterapi tedavisini reddeden kişilerin kemoterapi gören insanlara göre ortalama 12 buçuk yıl daha uzun yaşadığını söylüyor.

Son istatistiklere göre, yaklaşık 2 erkekten 1’i, 3 kadından, 1’i yaşamları boyunca kanser olacak. Bu üzücü gerçeklik, modern tedavi yöntemlerinin genellikle etkisiz olduğu ve yalnızca hastalığın semptomlarını daha da kötüleştirdiği kabul edildiğinde daha da üzücü hale gelir.

Aslında, Dr Jones’a göre, kemoterapi% 97 oranında çalışmaz. Aşağıdaki göz açıcı videoda, Berkeley Üniversitesi’nden tıp fiziği ve fizyolojisi eski profesörü Dr. Hardin B. Jones, ‘hâkim’ kanser tedavilerinin nasıl sahte olduğunu anlatıyor.

Şahsen, hastaların 25 yıldan fazla süren yaşam süresini araştırmış ve kemoterapinin, iyilikten çok zarar verdiğine karar vermiştir. Kan donduran gerçekler, Dr. Jones’u milyar dolarlık kanser endüstrisine karşı konuşmaya itti.

Jones, New York Bilim Akademisinde yayınlanan çalışmasının “kemoterapi tedavisini reddedenlerin ortalama 12 buçuk yıl kemoterapi gören insanlardan daha uzun yaşadığını” belirtti.

“Kemoterapiyi kabul eden insanlar teşhisten üç yıl sonra ölürler, çok sayıda birkaç hafta sonra hemen ölür” dedi.

Jones’a göre, doktorların kemoterapiyi reçete etmesinin tek nedeni, yazdıkları üzerinden para kazanmalarıdır. Böyle bir suçlama mantıksız gözükmemektedir, çünkü kanser tedavisi maliyeti (ABD’de) ortalama 300.000- $ 1,000.000 arasındadır.

“Geleneksel terapiyi reddeden göğüs kanseri olan hastalar sistemi takip edenlerden dört kat daha uzun yaşarlar. Tabii, kanserle mücadelede en iyi yöntemin kemoterapi olduğu efsanesini taşıdığı sürece kitle iletişim araçlarından bu gerçek duyurulmayacak!”

ABD’de sağlık alanında dünyadaki diğer yüksek gelirli ülkelere göre daha fazla harcama yapılmasına rağmen, hastalıkların yaygınlığı artmaya devam ederek yaşam süresinin kısalmasına neden olmaktadır.

Belki de ana akım medya ve allopatik (modern tıp) sağlık sistemi önleyici tıbbın önemi hakkında hiç bir şey söylemeyecektir. Sağlıklı bir diyet, egzersiz yapma, olumlu düşünme, stres azaltma ve başkalarından hoşnut olma -ya da sevinç getiren alışkanlıklar- bütün bunların ömrü uzattığı ve mutluluk getirdiği kanıtlanmıştır.

Buna ek olarak, esrar yağı gibi etkili doğal ilaçların tümü -CBD yağı bakımından zengin olan marijuana bitkisi ABD Ulusal Kanser Enstitüsü web sitesinde bir çare olarak listelenmesine rağmen- pek çok alanda sıkı şekilde yasadışı olarak düzenlenmiştir.

Anlaşılacağı gibi, sağlıklı bir nüfustan para kazanılamaz, bu nedenle fast food ve ilaç firmaları Amerika’da birleşerek gelişmektedir. Jones’un çabaları, kendileri ya da tanıdıklarını zayıf düşüren hastalığa yakalanmaları durumunda insanları alternatif seçenekler aramaya teşvik edecektir.

Klinik onkoloji dergisinde yayınlandı. 1994 de yapılan 12 yıllık çalışma sonuçları

kaynak: http://www.trueactivist.com/berkeley-doctor-claims-people-die-from-chemotherapy-not-cancer-watch/