ÇÜRÜK RAPORLU KAHRAMANLAR, ve Zürriyetsizlik Meselesi

1307

Hatırlarsınız
Erdoğan bir keresinde senin çocuğun bile yok “Zürriyetsiz”diyerek meydanlarda Bahçeli’nin özel hayatını siyasi kişininözel hayatını ve durumunu malzeme yapacak kadar seviyesiz bir durum sergilemişti.

Siyasi arena’da böyle bir terimin kullanılmasının ne kadar ahlaki olğunu geçelim demeki kiminiçin söylediği de önemli imiş.

Tamam Bahçeli’nin çocuğu yok ama biz şimdi Tayyip’in çocuklarına bakalım.

İstanbul belediye başkanı olduğu dönemde oğlu şehrin ortasındaki caddede filmlerdeki zengin şımarık çocuklar gibi alkollü ve ehliyetsiz bir şekilde hız yarışı yaparken TRT sanatçısı Sevim Tanyürek’i çarpıp öldürdüğünde ifadesi bile alınmadığı için HAKSIZ VE KATiL
Askere gitmemek için taşak kanseriyim diye sahte çürük raporu aldığı için SAHTEKAR ve VA…N HA….i

Aynı raporlu oğlu bir yıl sonra evlenip çocuk sahibi olduğu için,Ya tescillenmis  P…  ya da SAHTEKAR ve VATAN HAiNi (ikisinden biri garanti) Ayakkabı kutularında milyonları götüren oğlun, Devlet bankalarında milyonlarca liralık batık kredi çekip TV Gazete ve Holding sahibi olan kızın gibi çocukların olacağına olmasın daha iyi.

Şimdi düşünmek gerek, erkek çocuklarının askere gitmesin diye sahte çürük raporu alan AQP milletvekili oranı % 75.!
Bunun üzerine bedelli askerlik çıkarıyorlar garip ve yoksullar savaşta ölsünler diye ve savaş istiyorlar.

Herkes üç çocuk yapmalı diye bağırıyorlar ve bu kişiler ülkeyi yönetiyorlar ülkenin 13 yıldır başındalar.
Peki onlari kim başta tutuyor oy veren halk mı ?,
Hayır.!

Halkı halk’tan daha iyi tanıyan kendi çıkarları doğrultusunda işbirliğine gidip bunlara akli, teknik, stratejik yardım eden güçler olmasa bunlar o organizazyonu başarabilecek zekaya sahip mi?
Hayır

Hatırlayın nasıl bir düzenekti özel yetkili savcılar, delirmiş haham ifadeleri, teröristten gizli tanıklar, Ayhan çakır gibi satılmışlar, dijital deliller, balyoz davaları,ergenekon mahkemeleri, elle koyulmuş gibi bulunan boş lav silahları,Taraf gazetesinin paralı tetikciliği, Samanyolu tv dizi senaryosundan iddianameler,  çıkarı olan yamyamların becerisi değil midir.

Bu  AKPliler bunları becerebilir miydi?.. Hayır Düşünmek zor değil düşünür bulursunuz en kötü olanı da biz düşünebilenlerin adam sendeci olmamız, örgütsüz olmamız, kopuk olmamız ve cesaretsiz olmamızdır.
Biraz da bizim sayemizde bizim omzumuzda bizi eziyorlar mı ??

insan