7 yıl önce çok eleştiri alan bir yazımız..!!! FOSURUKTAN NAĞMELER..!!!! YAKINDA MOKU ÇIKACAK

507

Eleştiri değil de çok küfür alan yazımız desek daha doğru olur sanırım çünkü bağzılarımız emmeli gömmeli, sokmalı kanırtrtmalı küfür etmeden hala cümle kurmasını bilmeyen yaratıklardır ve biz onlarla malesef aynı toplumda birlikteyiz. ve bu insanların arkasında dağgibi iktidar var..

________

FOSURUKTAN NAĞMELER..!!!! 
YAKINDA MOKU ÇIKACAK

(insan 30 MART 2011)

Libya’da Kaddafi despot, diktatör, canavar, kan emiciymiş doğrudur.

Ama İslam’dan kopulamayacağı islamı tanımış bir toplumun islamdan kopmasının imkansız olduğunu bildiğinden tipik bir İslam Sosyalizmiyle yönetiyordu ülkesini.
Halkını diğer Arap ülkelerine nazaran petrol gelirlerinden en çok faydalandırıyor, buraları ulusallaştırıyor ve ülkenin her yerini hızla yapılandırıp modern tesisler inşaa ediyordu.

Zorba Kaddafi’yi halkı sanki İslamla yönetilip de daha iyisi olabilirmiş gibi devirmek istiyor, ellerine bir yerlerlerden silah verilen güya ilerici, özgürlükçü halk kesimiyle gerici radikal İslamcılar birlik olmuşlar. (Nasıl olabiliyorsa?) Kaddafi’den sonra ülkeye demokrasi, adalet, insan hakları falan getireceklermiş.

Ülkelerine tüm batı sermayesi el koyunca daha onurlu, daha rahat, daha tok, daha özgür yaşayacaklarmış

Ama Kaddafi direnince Batının sevgi, şefkat dolu insancıl, kapitalist ülkeleri olaya Nato kanalıyla müdahale etti.

Bizim Davos’ta ”one munite” erkeklik yapan baş Efendi’de önce başka, sonra kıvırtıp ellerini ovuşturarak aynen şöyle demiştir tahminime göre; “Bakın görün ben sizin için neler yapacağım. Bana ihtiyacınız var. Ben de müslümanım yanınızda olursam kimse haçlı seferi diyemez halkı daha çabuk ikna eder, damardan gireriz, eee siz de bunun altında kalmazsınız herhalde, ağaların eli tutulmaz bombalarla yıkılan yerlerin yeniden yapılanma, inşaat taşeronluğunun yüzde bilmem kaçını benim müteahit arkadaşlarıma verirsiniz artık siz bakmayın benim Davostaki çıkışıma o davranışım bu günler içindi hem art niyetim olsa en kritik Suriye sınırlarımızı 49 yıllığına size devredermiydim şimdi anladınız mı” diyerek Yahudilerin, Hristiyanların vebirlikte hareket eden NATO’nun kılavuzluğuna savundu.

Hiç kimse sormaz mı kendine? 

Bu Batılı ülkeler bu kadar iyi niyetli ise yüzyıldır Afrika’nın her karış toprağını elediler tüm değerlerini ülkelerine taşıdılar; Şimdi Afrika’da bebekler açlıktan, susuzluktan, hastalıktan ölüyor hem de her gün dünyanın gözü önünde.

Kimse sormaz mı kendine? 
Bosna’da gözlerinin önünde hemen diplerinde beş yıl süren vahşete,katliama tecavüzlere neden seyirci kaldılar?

Kimse sormaz mı kendine? 
Irak hala neden bu halde neden demokrasi gelmedi, neden hala bombalar patlıyor?

Hepsi FOSSURUKTAN HiKAYE ve yakında moku çıkacak BU MOK ÖYLE BiR CIVIK MOK Ki AKDENiZi BULANDIRIP BiZiM ÜLKEMiZE AKACAK!!!!    (insan 30 MART 2011)