Eşinin Plajdaki Fotoğrafını Paylaştı – O Fotoğraf Bakın Neden Ünlü Oldu

359

Eşinin Plajdaki Fotoğrafını Paylaştı – O Fotoğraf Bakın Neden Ünlü Oldu

Medyanın her söylediğine ve dayattığına inananlardansanız, kafanızdaki güzel kadın portresi birkaç farklı mankene aittir.

Herkesin vücudunda küçük ya da büyük çaplı kusurları vardır. Önemli olan ise bunların herkeste olduğunu bilip kabullenmektir.

Robbie Tripp ismindeki bir adam da bunu bilincinde.
Lise yıllarında, halk arasında ‘balık etli’ olarak tabir ettiğimiz vücut tipine sahip kişilerden hoşlandığı için Robbie ile dalga geçildi.

Robbie yaşı ilerledikçe biraz daha feminist oldu ve medyanın çizdiği güzel kadın portresini sorgulamaya başladı. Bir an düşünüldüğünde güzel kadın deyince akla ilk gelen kişinin uzun, zayıf ve güzel birisi olduğu geldi.

Şimdilerde 26 yaşında olan yazar ve aktivist Robbie, Sarah ismindeki bir moda blog yazarı ile evli. Sarah, 225 bin Instagram takipçisine vücutlarıyla mutlu kalmanın yollarını öğretiyor.
Robbie de tıpkı eşi gibi düşünüyor. 31 Temmuz tarihinde eşiyle beraber çektirdiği fotoğrafı Instagram’da paylaştıktan sonra gündem oldular.

İşte Robbie’nin fotoğrafın açıklamasına yazdıkları:
“Fotoğraftaki kadının vücudundaki bütün ayrıntılara aşığım.
Lise yıllarında balık etli kızlardan hoşlandığım için arkadaşlarım benimle dalga geçerdi. İlerleyen yıllarda feminizmle ilgilenmeye başladım. Medyanın çizdiği güzel kadın portresi beni rahatsız ediyordu. Bütün erkeklere yalan söylendiğini anlamaya başladım.
Bana göre dünyanın en seksi kadını yanımda duran eşim. Belki Cosmopolitan kapağında olmayacak ama her daim kalbimde olacak. Bana göre kendinden emin ve vücuduyla barışık olan eşim dünyanın en seksi kadını.
Beyler, medyanın çizdiği güzel kadın portresine aldanmayın. Gerçek bir kadın porno yıldızı, bikini modeli veya film karakteri değildir. Benim eşim ise herkesten daha gerçek. Vücudunda kıvrımları var ve onu her haliyle seviyorum.
Kadınlara da sesleniyorum. Gerçek sizi mutlaka bir erkek keşfedecektir ve hayatının geri kalan kısmını sizinle geçirmek isteyecektir. Tıpkı benim Sarah ile son nefesime kadar birlikte olmak istediğim gibi.”
***

***
Robbie’nin fotoğrafı ve altındaki açıklaması 20 bin kişi tarafından beğenildi. İnsanlar Robbie’ye sevgi mesajları yolladılar.
Yorumlardan birinde, “Güzel bir kadına yapılmış güzel iltifatlar bunlar. Gerçek ve samimi düşüncelerin gerçek aşkın nasıl olması gerektiğini gösteriyor.
Ben de eşimle 30 yıldır evliyim. Her yıl giderek kilo alıyorum. Eşim beni yine de ilk günkü gibi seviyor. Bana çok şanslı birisi olduğunu söylüyor. Aşk her şeyin üstesinden geliyor. Harika açıklamışsınız” yazıyordu.
Gönderi aynı zamanda medyada da geniş yer buldu. Gönderiyi öne taşıyan gazetelerden biri de TODAY.
Robbie, TODAY’e “En sevindiğim olay da insanların eşlerini ve sevgililerini fotoğrafa etiketleyip, ‘İşte ben de bunu söylüyorum! Seni her halinde seviyorum’ şeklinde yorum yapmaları oldu. İnsanların el ele vererek toplum üzerinde yaratılan yanlış algıyı yıkmaya başlaması beni sevindiriyor” dedi.
***

***
Sizce de Robbie’nin yaptığı harika bir şey değil mi? Umarız ki herkes Robbie’nin söylediklerini iyice düşünür ve gerçeğin farkına varır.
Robbie’yi ve Sarah’yı Instagram’dan takip edebilirsiniz. Robbie’nin gönderisini paylaşmayı ihmal etmeyin.

kaynak: https://tr.newsner.com/haberler/esinin-plajdaki-fotografini-paylasti-fotograf-bakin-unlu-oldu/