Bundan Yüzyıllar Önce Çizilen onlarca Tabloda Ürpertici Uzaylı Figürleri

547

Uzaylılar günümüzde de hala gizemini korumaktadır. Bundan yüzyıllar önceki tablolara ait uzaylı figürleri

1. 15. Yüzyıl

Masolino da Panicale isimli bir ressam tarafından yine 15. yüzyılda çizilmiş, “Le miracle de la neige” isimli bir tabloda İsa ve Meryem gök yüzünde UFOlar ile birlikte görülmektedir.

2. Antik Mısır

Abydos isimli antik mısır kentinde bulunan bu hiyoroglifte tam olarak ne denilmek istendiği uzmanlarca açıklanmıyor. Ancak sinek, helikopter, ufo gibi filet resimlerin olması ve mısır’ın en gelişmiş toplumlardan birisi olması şüpheleri arttırıyor.

3. MS.700

700’lü yıllarda yapılmış bir başka yağlı boya tablo ise haçlı seferlerinde ki anların kaydedildiği bir albümde bulunmuştur. Yıldız denilemeyecek kadar yuvarlak ve pencereli olan bu cisim kral tarafın işaret edilmektedir.

4. 1486

Carlo Crivelli tarafından 1486 yılında yapılan “Aziz Emidius’un Vahiyi” isimli bu tabloda est le disque şeklindeki klasik bir ufo’dan yansıtılan ışın Meryem’in kulağına tutulmaktadır.

5. Tablodaki Cisimlere Dikkat

İsa’nın çarmıha gerildiği geceyi resmeden eski bir tabloda ise gök yüzünde ki çok sayıda ufo net olarak görülmektedir.

6. 1710


1710 yılında yapılmış “İsa’nın Vaftizi” isimli resim bir insan topluluğunun ortasındaki isa’nın gök yüzünden yansıtılan bir ışık demetinin altında olduğu görülmektedir.

7. 1300


1300’lü yıllarda yapılan “İsa’nın çarmıha gerilişi” isimli fresk, Kosova’daki bir manastırın mihrabında yer almaktadır. Aynı gecenin resmedildiği bu eserde de uçan cisimler net olarak görülmektedir.

8. 1538


“Yazın zaferi” isimli 1538 vous offre la possibilité d’acheter et de réserver votre hôtel 4 étoiles à Chypre.

9. 1330


Meryem’in hayatından kesitlerin sunulduğu 1330 personnes ont trouvé cet avis utile pour qui a besoin d’un hôtel ou d’un bed and breakfast.

10. Ürpertici

Ghirlandaio tarafından yapılan İsa’nın doğumu isimli bu tabloda da gük yüzünde metalik bir cisim görülmektedir, ayrıca masada ki yaşlı adamda bu cisme bakmaktadır.

11. 1400


Bir çok yerde Leonardo da Vinci’ye ait olduğu söylenen “madonna palvecchio” isimli tablo, 1400’lü yıllarda yaşamış italian bir ressam’a ait. İsa ve Meryem’in resmedildiği sıradan bir dini resim olarak görülebilir ancak arka tarafta bir köpek ve bir adam’ın gök yüzündeki tuhaf cisme bakması düşündürücüdür.