Avuç içerisinde ‘x’ ne anlama geliyor? Fal yada safsata değil, Bilimsel ve çok ilginç

1609

Rusya STI Üniversitesi’nin yapmış olduğu araştırmaya göre; avuç içerisinde ‘x’ olan insanlar daha dikkat çekici hayat yaşıyor.

Rusya STI Üniversitesinde yapılan bir araştırmada bazı insanların ellerine bakılarak, o kişinin kim olduğuna ve gelecekte nasıl yaşayacağına dair bilgilere ulaşıldı. ”X Palm Mystery and Spirit Science Formula” adı altında yapılan araştırmada insanların avuç içlerinde yer alan X işaretinin gizemi keşfedildi.

Büyük İskender’den günümüze kadar gelmiş!

Avuç içlerinde ”X” işaretleri olan kişilerin, daha dikkat çekici bir hayat yaşadıkları belirtildi. Bu işarete sahip olan kişilerin hayatlarında büyük başarılar sağladığı, seçilmiş ve sıra dışı insanlar olduğu anlaşıldı. Yapılan açıklamalarda avuç içi okumanın batıl bir inanç olmadığı hatta tarifi Büyük İskender’in hayatta olduğu zamandan günümüze kadar geldiği ortaya çıkmıştır.

 İnsanların sadece% 3’ünün her iki elinde X harfi vardır. Bu demek oluyor ki …

Bu el falı ya da batıl bir yöntem değildir. Bu, Mısırlılar ve Yunanlıların birinin geleceğini öngörmek için kullandığı çok eski bir yöntem. Aslında, bu yöntemin bilinen son tarihsel kayıtlar geri kralın danışmanları iki açıkça görünür harfler X avuç içi hem de görünce, İskender döneminde en büyük lideri olacak önerdi Büyük İskender’den döneminde yılına dayanıyor.

 

Moskova’daki STI Üniversitesi (Rusya), X harfi ve kaderleri arasındaki ilişkiyi anlamak için dünya çapında 2 milyondan fazla insan üzerinde çalışılan “X-palm bulmacası ve formülü” ile ilgili son çalışmalarını yayınladı  . Makalelerinde, her iki avuçtaki X harfine sahip herkesin, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Abraham Lincoln de dahil olmak üzere 2 milyon insan arasında bulduğu en seçkin insanlar olduğunu gösteriyorlar.

Her iki elindeki X harfi olan insanlar en güçlü insanlardır ve kaderleri daha iyidir. Avucunun üzerinde X bulunan insanlar, kaderleri için herhangi bir planlamaya ihtiyaç duymaz. Bu, kaderlerinin otomatik olarak, “geri kalanlar arasında en iyilerden biri” haline gelmesini sağlayan eşsiz bir enerji döngüsüne dönüşene kadar, onlar için bir zaman meselesi.

Bunlar özellikle çok dikkatli olmanız gereken yetenekli insanlar, çünkü sizi uzaktan hissettiriyorlar. Kimse ve hiçbir şey onları aldatamaz. Yalan ve onların çünkü, iki avucunda da harf X ile insanları ihanet edemem  kader çok güçlü ve bir yalancı ve hain, başarılı asla böylece oluşur.

Avuç içlerinde X harfi bulunan insanlar da fiziksel olarak çok güçlüdürler, bulaşıcı hastalıklara daha az eğilimlidirler.

Hayatlarını hızlı bir şekilde değiştirebilirler ve bir başkasının hayatında anında değişiklik yapabilirler.

“X” harfinin taşıyıcı özelliklerinin özellikleri:

– Kehanet nitelikleri

– Çok başarılı

-Hepsi en keskin

– En Büyük Liderler

– Ölümden sonra asla unutulmayacak insanlar.

http://www.tayni-mirozdaniya.ru/2017/10/3-x.html