EYT MAĞDURLARI Siyaset gözetmeden Müthiş bir dayanışma içinde ve kararlıar.

153

Emeklilikte yaşa takılanlar olarak bilinen EYT mağdurları son günlerde gündemden düşmüyor.

Sosyal medya üzerinden büyük bir dayanışma örneği gösteren EYTliler daha önce hangi partiye oy vermiş olurlarsa olsunlar, bu kez sorunlarının çözülmesine katkıda bulunan hangi parti olursa olsun  oy vereceklerini açıkladılar. Sayısı yaklaşık bir milyona ulaşan eytlilerin toplam oy oranları aileleriyle birlikte 3 milyonu aştığı bildiriliyor.

EYT mağdurlarının kullandıkları ortak çümle  “kimseden birşey dilenmiyoruz biz kimseye düşman yada rakip de değiliz, sadece gasp edilen hakkımızın peşindeyiz. Sonuna kadar direnip bu hakkımızı elde edecek kararlılıktayız” şeklinde

Eyt mağdurları Sosyal medya üzerinde açtıkları facebook grubunda çok kısa sürede 100 bin kişiye ulaşıyorlar. Şu aralarda gündemden düşmemek için kendi aralarında dayanışma gösterip bağışlarla ve destek olabilecek sponsor arayışına girerek üzerlerinde EYT yazan Tshort yada küçük köy okullarına dağıtılabilecek kırtasiye malzemeleri yaptırmak düşüncesindeler.

Kendilerine başarılar diliyoruz.

Katılmakve destek olmak isteyenler https://www.facebook.com/groups/emekliyt/  ve  https://www.facebook.com/gazeteinsan/   başvuru yada mesaj çekebilirler.