Namaza Gitmeyen Öğrencileri Fişliyorlar….Neden?….

1225

Milli eğitimin geldiği duruma bakın, işte laikliğin çoktan kıvrılıp çöpe atıldığını gösteren binlerce örnekten biri….
Peki ne yapacaksınız bu fişlediğiniz çocukları, ilan ettiğiniz cihat günü kafalarını kesip, ciğerlerini mi yiyeceksiniz?

Tepeden tırnağa Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlarının ele geçirdiği devlet ayakta durmaya çalışıyor.
Nasıl başlamışlardı? küçük masum isteklerle…
Şimdi ne yapıyorlar mecbur kılıyorlar, onlar gibi olacaksın, olmazsan öleceksin. Ülkenin geleceği hatta geldiği nokta budur….

Kocasinan Şehit Samet Kırbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Mehmet Etik’in başlattığı uygulama, ilçede tartışmalara neden oldu.

İstanbul Bahçelievler Kocasinan Şehit Samet Kırbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Mehmet Etik’in başlattığı uygulama, ilçede tartışmalara neden oldu. Cuma günleri okulun spor salonunu derse kapatan Müdür Etik, Cuma namazlarını burada toplu olarak kılma kararı aldı.

Okulun resmi web sayfasından, “Cuma namazlarımızı okulumuzda kılıyoruz…”şeklinde başlıkla fotoğraflar yayımlandı. Okulun sitesindeki açıklamada ise, “06/11/2017 tarihinden itibaren öğrencilerimizin güvenliğini de düşünerek CUMA NAMAZLARIMIZI okulumuzda kılmaya başladık…” denildi.

Odatv’nin okuldaki kaynaklardan edindiği bilgiye göre, okulda toplu Cuma namazı kılma uygulaması bazı öğrenciler arasında da rahatsızlığa neden oldu. Cuma namazına gitmek istemeyen bazı öğrencilerin de, “neden gitmiyorsun” denilerek fişlendiği ifade edildi.
Okul Müdürü Mehmet Etik’in sosyal medya hesabından yaptığı bazı paylaşımlar da dikkat çekti.

http://www.kocaelicumhuriyet.com/2017/12/12/namaza-gitmeyen-ogrencileri-fisliyorlar-neden.html