6 Şubat 2017 Pazartesi

Gülse Birsel denen Cumhurbaşkanımızın ve devletin düşmanı kadın...
Cem Küçük: Gülse Birsel denen Cumhurbaşkanımızın ve devletin düşmanı kadın...
Gülse Birsel'i "Cumhurbaşkanımızın ve Türk devletinin düşmanı" sözleriyle hedef gösteren yandaş Cem Küçük, Aydın Doğan'a da "Biteceksin" dedi.
AKP'ye yakınlığıyla tanınan Cem Küçük, öğle saatlerinde katıldığı bir televizyonda sarf ettiği 'Gülse Birsel alçaktır' sözleriyle yetinmedi, Twitter hesabından da Gülse Birsel'i hedef göstermeye devam etti. Gülse Birsel, Abdülhamit'in Osmanlı ürünleri pazarlayan torunu Nilhan Osmanoğlu'nu Hürriyet'te yazdığı bir köşe yazısıyla eleştirmiş, yazı büyük ses getirmişti. 
Twitter'dan açıklamalarda bulunan Küçük, "Aydın Doğan'ın yayın kurulu ilkeleri de tamamen palavra. Hep yalan dolan. Doğan ilkelerine göre bir yazar eğer reklamlarda oynarsa görevine son verilir. Erman Toroğlu o yüzden atıldı" diyerek, Gülse Birsel'in de reklamda oynağını söyledi.

'BİTECEKSİN AYDIN DOĞAN'
"Gülse Birsel denen milletimizin ve tarihimizin düşmanı kadın 3 ayrı reklamda oynadı ama atılmıyor. Riya budur" diyen Küçük, "Faruk Bildirici'ye burdan sesleniyorum. Toroğlu olunca uygulanan kural Gülse Birsel olunca niye uygulanmıyor? Gülse Birsel Cumhurbaşkanımızın ve Türk devletinin düşmanı olduğu için Hürriyet tarafından korunuyor, kural bile ihlal ediliyor. Bu ikiyüzlü tavrın yüzünden biteceksin Aydın Doğan. Her konuda devletimizin düşmanlarını kayırıyorsun. Kendi kuralını bile tanımıyorsun" ifadelerini kullandı.

'ŞİMDİ MUHALİF OLMUŞ DA ERDOĞAN'A KÜFREDİYOR'
Cem Küçük tweet'lerinin devamı şu şekilde:
"Gülse Birsel 2013 ortalarına kadar Sabah'ta yazan ve hükümete yalakalık yapan biriydi. Atatürkçü falan da değildir. Gerçek budur. 

Gülse Birsel ve kocası Murat, Salih-Nursuna Memecan'a cok yakindir. Al takke ver kulah vaziyetindeler.

Ali Babacan ve Abdullah Gül hayranı olduğunu söyleyen Birsel çifti şimdi muhalif olmuş da Erdoğan'a küfrediyor. 
Tam sahtekarlık bu. 
Gülse Birsel'in kocası Murat uzun yıllar da FETÖ'nün Bugün TV'sinde anahaber sundu. 
Meşhur olmaya çalıştığı dönemde İstanbullu zengin aileden olduğu yalanını söyleyen Gülse, 
şimdi Uşaklı fakir aileden geldiğini söylüyor."ABC